Wszystkim meritumowskim miłośnikom książek i czytania, uczestnikom konkursu czytelniczego pt.: "Otwieramy się na Czytanie z Wydawnictwem Otwartym!", którego organizatorem jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach, przypominamy o grudniowym haśle i terminie wysyłania Waszych komentarzy. Hasło na grudzień brzmi: "Książka z Dreszczykiem!". Czy lubicie się bać, siedząc bezpiecznie w wygodnym fotelu i wiedząc, że nic Wam nie grozi? Jeśli tak, to pewnie z przyjemnością sięgnęliście już po Książkę z Dreszczykiem! Pamiętajcie, aby po przeczytaniu pasującej do hasła książki, zamieścić na blogu bibliotecznym wpis zawierający Wasze wrażenia i przemyślenia na temat lektury (od 70 do 150 słów) do 31 grudnia 2016 roku. Na autorów najciekawszych wpisów co miesiąc czekają atrakcyjne nagrody sponsorowane przez Wydawnictwo Otwarte. Podajemy biblioteczny blog, na którym można zamieścić wpis oraz śledzić i komentować czytelniczą rywalizację: http://podejmijwyzwanieczytelnicze.blogspot.com
Meritumowscy książkożercy do dzieła! Czytajcie – piszcie – wygrywajcie!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.