21.04. piękna, upalna sobota. Ponad 1500 zawodników startuje na 10 kilometrowej, trudnej i wymagającej trasie. Na 8 km czekamy na nich My - 55 wolontariuszy Klubu Młodego Wolontaiusza „Merit" działającym przy ZSTiO ,,Meritum". Mamy dla nich gorący doping, mnóstwo pozytywnej energii i zimną wodę, którą ufundowało Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne PRO MERITUM.

Jak nasza praca została odebrana przez uczestników biegu? O tym najlepiej świadczą ich komentarze zamieszczone na naszej stronie facebookowej:

,,Wspaniali, młodzi ludzie, brawa dla Was za chęci w wolny, upalny dzień. Siemianowice dzisiaj dały czadu ",

„Dziękujemy...woda ratowała nam życie!”

„Wasza woda wielu osobom dziś bardzo pomogła!”

„Dzięki!, Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak bardzo dziś pomogliście!”

„Dzięki byliście super.”

W imieniu KMW ,,Merit" gratulujemy wszystkim ukończenia biegu oraz wszystkie ciepłe słowa, które potwierdzają, że robimy coś ważnego!