Jak ciekawie spędzić ferie, wiedzą o tym uczniowie i uczennice ZSTiO Meritum.

Jednym z pomysłów na ferie jest wyjazd na zimowisko w Zakopanem. W malowniczo położonej części miasta - Pardałówce, w domowej atmosferze pensjonatu „Pod Czarnym Borem" wspaniale można aktywnie wypocząć. Uczestnikami pobytu są przede wszystkim uczniowie i uczennice naszej szkoły, dzieci naszych absolwentów, ale także młodzież nie tylko siemianowickich szkół.

Czas na zimowisku wypełniała jazda na nartach i snowbordzie. Doskonaliliśmy swoje umiejętności narciarskie na różnych stokach. Pogoda nam dopisała, śniegu było tak dużo, że ze względu na warunki pogodowe nie zjeżdżaliśmy z Kasprowego Wierchu, ale szusowaliśmy na Jurgowie, Czarnej Górze, Polanie Szymoszkowej, Rusińskim Stoku. Suchym czy Harendzie.

Wieczory to nie tylko odpoczynek, ale także wspólne zabawy np. karaoke, gry planszowe. Zregenerowaliśmy siły, korzystając z atrakcji Aqua Parku. Podczas naszego pobytu w stolicy Tatr nie zabrakło również czasu na zwiedzanie najbliższej okolicy. Byliśmy na Wielkiej Krokwi, Krupówkach, Gubałówce. Czas szybko mija, więc nasze ferie też się skończyły. Zadowoleni i zmęczeni białym szaleństwem powróciliśmy do naszych domów.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo