Klub Miłośników Książki i Sztuki zaprasza do biblioteki szkolnej całą społeczność „Meritum” na tradycyjny Świąteczno – Noworoczny Kiermasz Książek. To już ostatnie dni Kiermaszu, na którym każdy miłośnik dobrej i taniej książki znajdzie coś dla siebie: lektury szkolne wraz z opracowaniami, pomoce maturalne, słowniki z różnych dziedzin wiedzy, książki beletrystyczne i albumy o różnorodnej tematyce, bajki, baśnie oraz kolorowanki, naklejanki i łamigłówki dla najmłodszych, atrakcyjne przepisy kulinarne dla smakoszy, poradniki dla pasjonatów roślin i ogrodów, a także praktyczne wskazówki, jak żyć zdrowo i szczęśliwie.

Serdecznie zapraszamy!!!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo