Z przyjemnością informujemy, że klasa dziennikarska III LO przy ZSTiO Meritum objęta została patronatem przez Instytut Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W ramach współpracy z Instytutem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UŚ uczniowie Meritum uczestniczyć będą w warsztatach dziennikarskich oraz wykładach na Wydziale Nauk Społecznych w ramach 4 bloków tematycznych: Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe, Doradztwo polityczne i publiczne, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Politologia.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo