Należy je przetłumaczyć, rozwiązać i rozwiązanie (co najmniej 30 wyrazów) podać w wybranym języku obcym. Uczniowie mogą korzystać ze słowników językowych, przyborów geometrycznych, nożyczek, kredek i flamastrów. Oceniana jest również strona graficzna i estetyka przedstawionych rozwiązań. Nadzór nad konkursem w Polsce sprawuje Krajowy Komitet Organizacyjny MK „Matematyka bez Granic”, Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra.. Regulamin konkursu można znaleźć na stronie http://www.mbg.uz.zgora.pl. W regionie północno-śląskim w kategorii klas 1 szkół ponadgimnazjalnych udział wzięło 36 klas. Zwyciężyły klasy z 1LO w Gliwicach oraz 1LO w Tychach. Nasza klasa 1a T uplasowała się na 9 miejscu, 1LO na 25, a 1bT na 27 miejscu. Gratulujemy uczniom klasy 1aT. Wszyscy uczniowie tej klasy biorący udział w konkursie otrzymają oceny bardzo dobre z aktywności z matematyki.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.